Letni Obóz w Dębrzynie

Zapraszamy dzieci na niezapomnianą przygodę w malowniczej miejscowości Dębrzyno, gdzie czeka na nie niezwykłe doświadczenie nad brzegiem jeziora.

Ogromny, Zielony Teren do Relaksu i Aktywności na Świeżym Powietrzu

Nasz obóz oferuje ogromny teren, idealny do relaksu i zabawy na świeżym powietrzu. Dzieci będą miały możliwość rozwijania swoich zainteresowań sportowych oraz spędzania czasu na łonie natury.

Wyżywienie Wliczone w Cenę

Rodzice nie muszą martwić się o posiłki swoich dzieci - w cenie obozu zapewniamy pełne wyżywienie, które będzie zdrowe, zbilansowane i smaczne.

Mnóstwo Atrakcji i Zajęć Podczas Pobytu

Nasz obóz to nie tylko zabawa, to także nauka i rozwój. Dzieci będą miały okazję spróbować swoich sił w judo, Jiu-Jitsu, akrobatyce, a także przeżyć emocje na kajakowych i rowerach wodnych. Oprócz tego czekają na nich zajęcia plastyczne, rywalizacja w grze Nerf, dyskoteka, podchody oraz wieczorne ognisko. Ponadto, organizujemy mini zoo, zajęcia taneczne, warsztaty survivalowe oraz spotkania z psychologiem i dietetykiem, by rozwijać umiejętności interpersonalne i zdrowy styl życia.

Pełen Profesjonalizm i Bezpieczeństwo

Podczas pobytu na obozie dzieci będą miały zapewnioną opiekę pielęgniarki i ratownika. Dodatkowo, każde dziecko jest ubezpieczone od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).

Cena obozu to 2350 zł

Przy zapisie kolejnego dziecka, zniżka 200 zł.
Wyjazd 14 lipiec, powrót 22 lipiec.

Rezerwacja miejsca - po dokonaniu zapisu, należy opłacić pierwszą ratę w wysokości 800 zł (za każdego zapisanego uczestnika), najpóźniej do 7 dni po dokonaniu rezerwacji na konto: Santander 88109011020000000142939950

Zapewniamy Niezapomniane Wakacje dla Twojego Dziecka. Zachęcamy rodziców do zapisu swoich pociech na letni obóz w Dębrzynie, gdzie czeka na nie pełen przygód i niezapomnianych wrażeń czas! Zapisy poprzez poniższy formularz

Przed wypełnieniem formularza zapoznaj się z regulaminem płatności poniżej

Regulamin dotyczący rezerwacji miejsc oraz płatności za obozy. Brak zapłaty pierwszej raty w terminie wskazanym we właściwym ogłoszeniu dotyczącym obozu, na którym rezerwujecie Państwo miejsce (po uprzednim mailowym wezwaniu do zapłaty w terminie trzech dni roboczych) skutkować będzie anulowanie rezerwacji miejsca na takim obozie. Brak zapłaty każdej raty innej niż pierwsza, we właściwym terminie wskazanym we właściwym ogłoszeniu dotyczącym obozu, na którym rezerwujecie Państwo miejsce (po uprzednim mailowym wezwaniu do zapłaty w terminie trzech dni roboczych) przez podmiot organizujący skutkował będzie uznaniem, że doszło do rezygnacji z rezerwacji miejsca na obozie, w takim przypadku zastosowanie mają postanowienia punktu 2. poniżej. 2. W przypadku rezygnacji z rezerwacji miejsca na obozie po dokonaniu wpłaty jakiejkolwiek raty, wpłacone środki zostaną zwrócone: (a) w takim zakresie, w jakim podmiot organizujący do dnia rezygnacji nie poniósł kosztów związanych z rezerwacją miejsca na obozie dla rezygnującego uczestnika, jeżeli rezygnujący uczestnik nie zapewni zgłoszenia udziału innej osoby na swoje miejsce albo do podmiotu organizującego nie zgłosi się inna osoba na miejsce rezygnującego uczestnika; (b) w pełnym zakresie, jeżeli rezygnujący uczestnik zapewni zgłoszenie udziału innej osoby na swoje miejsce albo do podmiotu organizującego zgłosi się inna osoba na miejsce rezygnującego uczestnika - jednak w takim przypadku zwrot wpłaconych środków nastąpi jedynie po wpłaceniu przez nowego uczestnika co najmniej kwoty równiej kwocie poniesionych przez podmiot organizujący kosztów związanych z rezerwacją miejsca na obozie dla rezygnującego uczestnika.